Turystyka

Wybrana z najbardziej prestiżowych marek zegarków

Wysokiej jakości produkty Mennicy Polskiej takie jak Patek Philippe z Mennicy Rosenberg to oferta dla wiernych kolekcjonerów, którzy mają duże oczekiwania co do posiadania imponującej jakości produktów. Poszczególne modele zegarków Patek Philippe scharakteryzowane są na stronie www. Można zobaczyć ich cenę a także to, jak się prezentują. Na tej też bazie można wnioskować, czy chciałoby się je mieć w swojej kolekcji. Zegarki tej wywodzącej się ze Szwajcarii marki zaliczają się do prestiżowych i wyróżnia je duża elegancja.

Jedna z najbardziej znanych szwajcarskich manufaktur wydaje najbardziej wykwintne zegarki na świecie, zestawiające w sobie luksus, tradycję, jak i najlepsze rzemiosło. Czasomierze te kupuje się nie tylko w zgodzie z ich przeznaczeniem, lecz głównie dla celów kolekcjonerskich. Są świetną lokatą dla kapitału. Patek Philippe to marka pozostająca niezależną w odniesieniu do dużych koncernów. Od ponad stu lat firma rodzinna wszystkie elementy produkuje osobiście. Dlatego każdy wielbiciel oryginalnych oraz luksusowych czasomierzy z pewnością te szwajcarskie zegarki chciałby mieć w swojej kolekcji. Obejmuje ona ponad dwieście modeli, co oznacza, że każdy ma okazję wyszukać tutaj coś w zakresie swoich upodobań.

Styl zegarków Patek Philippe określa się jako tradycyjny. Materiał wykonania kopert i bransolet to żółte, białe i różowe złoto. Można też zdecydować się na modele platynowe. Czasem producent wybiera też stal szlachetną. Wyjątkowo znane kolekcje marki to Calatrava i Nautilus. Można je też wyszukać w Mennicy.

Jeśli kolekcjonerzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat wskazanych zegarków to mogą skorzystać z rad pracowników. Wówczas bez wątpienia dobiorą idealny model pod względem stylu i posiadanych preferencji. Ciekawy wygląd mają również kolekcje Complications i Grandes Complications. Posiadają one mechanizm bijący. Mają także: kalendarz wieczny, wskaźnik faz księżyca i funkcję czasu światowego. Z tego względu każdy z klientów mennicy odnajdzie coś wyjątkowego.