Turystyka

Oferta idealnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Zajazd u Hermanów to miejsce najlepszy na uroczy pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Bliskość lasu, wzgórz oraz zamku wywołuje doskonałe wrażenia i pozwoli czuć się wygodnie. Można wobec tego tutaj wypoczywać sam na sam, z bliską osobą, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Klasyczna polska kuchnia i gościnność są w tym miejscu zapewnione. Bogato wyposażony zajazd Olsztyn, tuż przy zamku Olsztyn to idealna propozycja dla fanów Szlaku Orlich Gniazd.

Można bowiem przebywając w tym zajeździe wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, ale też jest to bardzo dobra baza wypadowa na inne zamki na Jurze. To również miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można zdecydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie jubileuszu urodzin lub przyszykowanie wesela, komunii, chrzcin lub innego rodzaju imprez okolicznościowych. To również dobre miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania służbowego.

Wystarczy zobaczyć zdjęcia obiektu i sprawdzić na witrynie najważniejsze informacje, aby nabrać przekonania, że jest to miejsce godne uwagi. W Olsztynie można spędzać świetnie czas, na dodatek ciesząc się całym urokiem zaprezentowanego zajazdu. Pracownicy obiektu są nad wyraz przyjaźnie nastawieni oraz udzielają odpowiedzi na wszystkie zapytania osób zainteresowanych pobytem.

Nocleg w zajeździe przeznaczony jest dla 19 osób. Wszystkie pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybrać pośród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy za każdym razem doradzą kierunek wycieczek podróżnym, którym będzie zależało na zwiedzaniu znaczących pod względem historycznym miejsc. Przede wszystkim rekomendowane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza komfortowym noclegiem i bogatą bazą turystyczną opłaca się skoncentrować na tym, jak smaczne jest jedzenie w restauracji. Tradycyjne polskie obiady z domu i muzyka nastrojowa w tle są zapewnione. Każda osoba, która chce tutaj zarezerwować pobyt może to robić za pośrednictwem witryny albo dzwoniąc.