Sport

Niezawodny sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex w Polsce. Marka ta proponuje profesjonalny sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona. Bogata oferta zawiera na przykład tenis polska, czyli wyroby przetestowane oraz z certyfikatem. Znanym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną technologię. Innego rodzaju, autorska technika to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technologia która odpowiada za głównie za uzyskanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion skutecznie absorbuje siłę uderzeń, jaka powstaje w wyniku spadania na boisko, przenosząc następne ruchy. Nie jest dziwne, że na tyle nowoczesne rozwiązania cenione są przez sportowców na całym świecie, a marka odpowiada za sponsoring licznych istotnych wydarzeń w świecie sportu. Zakłada się, że mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie www rodzimego dystrybutora katalog produktów jest obszerny i z tego powodu został rozdzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych kategoriach dostępne są bestsellery oraz nowości, co pozwala prędzej orientować się w promocjach i nowych rozwiązaniach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, bądź profesjonalnie, odnajdzie akcesoria dopasowane do swoich umiejętności i nawyków gry. Kiedy zaś ktoś nie jest przekonany, na co się zdecydować, to może skorzystać z podpowiedzi obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć rozterek co do tego, że dokonuje niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko robić zakupy, ale dowiadywać się, co nowego wydarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa. To dla osób które uprawiają określone sporty ma duże znaczenie.