Turystyka

Główne komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA

Główne komplety do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA mogą dla siebie dobierać jednocześnie doświadczeni nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych zestawów jest zaprezentowany, wobec czego nikt nie powinien mieć problemów z wytypowaniem tego, czego potrzebuje. Każdy z tych kompletów zapewnia pełne pole spostrzegania pod wodą. Dostępne modele zaprojektowane są w zgodzie z aktualnymi trendami. Znajdą się w nich tego typu innowacje jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody podczas zanurzeń. Wyjątkowo praktyczny jest także zawór oczyszczający.

Hipoalergiczny silikon z jakiego została zrobiona maska nie wywołuje podrażnień skóry. Silikon jest też materiałem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, czyli dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, żeby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność oraz to, że wszystko będzie widać w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w zestawach też wykonane są z silikonu. Materiał ten wykonany jest na podstawie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta odpowiada za zachowanie suchości nawet podczas pełnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamyka i w efekcie woda nie przedostaje się na zewnątrz. Anatomiczny ustnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich materiałów. Zaawansowana technologia multi – flex daje gwarancję idealnego przystosowania. Komfortowe kalosze z paskiem silikonowym są gwarancją udanego nurkowania. Całość została wykonana w taki sposób, aby w trakcie podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Komplety TUSA wyjątkowo zaś rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w trakcie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje bardzo dobrze na napęd, produktywność i przenoszenie mocy. W sklepie można również zaopatrywać się w profesjonalna maska do nurkowania, aby mieć wszystkie gadżety.