Turystyka

Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym mieszkaniem. Z jej przedstawicielami można kontaktować się pod numerem telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można doskonale spędzać wolne chwile lub delegację.

Główne walory, zachęcające do tego, aby zabukować tutaj miejsca to: nowoczesność, wygoda, pełne wyposażenie, strategiczna lokalizacja, opcja wynajęcia o każdej porze roku oraz konkurencyjna cena.

Takie zalety sprawiają, że możliwość zamieszkania jest atrakcyjna. Większe mieszkanie zmieści 8 osób. Metraż mieszkania wynosi 108 m2. Ogromnym walorem jest taras. Jego powierzchnia wynosi pięćdziesiąt sześć m2. W apartamencie jest udostępnione darmowe łącze internetowe, na co dużo przyjezdnych zwróci uwagę. Sprawna klimatyzacja potęguje wygodę. Kuchnia jest świetnie wyposażona, co pozwala nieskrępowanie gotować i czuć się jak w swoim domu.

Doskonałe wrażenie wywołuje w dodatku nowoczesna łazienka. Pobyt kosztuje 800 złotych za dobę, co jest korzystne, uwzględniając standard apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce postojowe, w bezpiecznym garażu zamykanym na pilota.

Można również skorzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzić czas dokładnie tak jak zamierzano i nie poczuć się skrępowanym. Nie we wszystkich hotelach i domach wypoczynkowych jest to zapewnione. Apartament rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie.

Kontakt z właścicielami też można nawiązać szybko. Lokal z 3 sypialniami przeznaczony jest turystom, którym spokojna atmosfera nie jest obojętna. I to zyskają.